Esenyurt Spotcu (0538 591 50 49)

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Esenyurt Spotcu olarak 2.el eşya alım satımı yapmaktayız. İkinci el eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsanız bu eşyalara Esenyurt Spotçu olarak talibiz. Tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmenizdir. İkinci El Eşyalarınızın Fotoğraflarını Whatshap Aracılığı İle numaralarımıza ulaştırabilirsiniz size geri dönüş yapılarak hemen fiyat verilecektir. Eğer bu uygulamayı kullanmıyorsanız bizi telefon numaralarımızdan arayarak eşyalarınız hakkında bilgi verebilirsiniz. Fiyatta anlaşmamız durumunda adresinize gelerek eşyalarınızı nakit olarak alıyoruz.

2005 yılında başladığımız hizmet sektöründe 15. yılımızı gururla geride bıraktık. Sizlere güven ile hizmet etmeye devam etmekteyiz. Güler yüzlü personelimiz sizlerin daima hizmetindedir. Araçlarımız kendimize ait olduğu için nakliye alım ve satım işlerimizde firmamıza aittir.

Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar olarak sizlere ucuz kaliteli 2.el eşya hizmeti sunuyoruz.

Ev eşyasından, ofis eşyasına, klasik mobilyadan, elektronik eşyaya kadar çok geniş bir yelpazede çalışan ekibimiz, temiz, satılabilir ve sağlam olan eşyalarınızın hemen hemen hepsi ile ilgilenmekte, satılabilir durumda olanları alabilmek için mümkün olan en yüksek fiyatı teklif etmektedir

Satmayı düşündüğünüz eşyaları bize danışmadan lütfen satmayınız…

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir