Güngören Spot İkinci El Eski Eşya Alanlar
25 Kasım 2015
Kağıthane Spot İkinci El Eski Eşya Alanlar
25 Kasım 2015

kadıköy ikinci el eşya & kadıköy ikinci el eşya alanlar & kadıköy 2. el eşya & kadıköy 2. el eşya alanlar & kadıköy de ikinci el eşya & kadıköy de ikinci el eşya alan yerler & kadıköy spotçular & kadıköy de ikinci el eşyacılar

kadıköy ikinci el eşya satmak mı istiyorsunuz. Yapmanız gereken çok basit telefonunuzdaki whatsapp uygulamasında eşyalarınızın resimlerini bizlere gönderebilirsiniz. Eğer bu uygulamayı kullanmayı bilmiyorsanız telefon numaramızı arayarak eşyalarınız hakkında bilgi verebilirsiniz. Anlaştığımız takdirde güler yüzlü ekibimle eşyalarınızı bulunduğu yerden almaktayız.

Peki hangi tarzda eşyaları alıyoruz diye merak ediyorsanız ikinci el yatak odası, yemek odası, koltuk takımı, salon takımı, beyaz eşya, her türlü elektronik eşya, sıfır ve kadıköy spot eşyalarınız hakkında bilgi verebilirsiniz. Anlaşmamız durumunda adresinize gelerek nakit olarak alıyoruz.

kadıköy 2. el eşya almak istiyorsanız bu numaradan bize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizi bilgilendirecektir

istanbul 2. el eşya Her Semtinden Her Türlü 0 ve 2. El Ev , Büro , Elektronik Eşyalarınızı Yerinde görüp yüksek fiyattan alıyoruz

Bize danışmadan eşyalarınızı satmayınız bölgemizde ne yüksek ücretlerle eşya alımı yapan sayılı firmalardan biriyiz. Bizden fiyat aldığınızda aradaki farkı gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz ve eşyalarınızı en hızlı şekilde bize satacaksınız. Müsait olduğunuz günde evinize gelerek eski ve kullanılmış mobilya ve diğer ev gereçlerinizi özenle taşıyarak alıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir