Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar(0538 591 50 49)

Esenler Spot İkinci El Eski Eşya Alanlar
25 Kasım 2015
Eyüp Spot İkinci El Eski Eşya Alanlar(0538 591 50 49)
25 Kasım 2015
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
5/5 - (2 votes)

esenyurt ikinci el eşya & esenyurt ikinci el eşya alanlar & esenyurt 2. el eşya & spotçular çarşısı esenyurt & ikinci el eşya Esenyurt & Esenyurt ikinci el eşya alan yerler & Esenyurt spotçular & esenyurt spot eşya & esenyurt spot beyaz eşya &

İstanbul esenyurt ta yaşamaktasınız ve spot ve ikinci el eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsunuz, bunun için doğru adrestesiniz. Bize sormadan ikinci el ve spot eşyalarınızın satışına karar vermeyiniz. esenyurt ikinci el eşya alanlar konusunda uzun yıllar başarıyla hizmet veren firmamız sizin hizmetinizdedir, ikinci el eşyalarınız için en yüksek fiyat teklifini firmamız verecektir. Tek yapmanız gereken arkadaşlarımıza whatsapp tan eşyalarınızın resmini göndermek. Arkadaşımız resimleri inceleyerek size dönüş sağlayacaktır. Anlaştığımız takdirde sizin istekleriniz doğrultusunda hareket ederek sizin istediğiniz vakitte ikinci el eşyalarını alımı için arkadaşlarımız gelip yardımcı olacaklardır.

İstanbul il sınırları dâhilinde nerede olursanız olun satmayı düşündüğünüz ikinci el spot eşyalarınızı bulundukları konumdan teslim alıyoruz. Eşya bedelleri nakit olarak eşya tesliminde ödeme yapılmaktadır. Uzun yılların deneyimi ve tecrübesi ile bize danışmadan ikinci el ve spot eşyalarınızı satmayınız.

        Hangi Türk İkinci El Eşya Alıyoruz.

İkinci el ev eşyalarını, ikinci el mobilyaları, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşyalarınızı vb eşyalarınızın tamamının almaktayız. İkinci el eşyalarınız hakkında (0538 591 50 49) numara ile irtibata geçerek ikinci el eşyalarınız hakkında bilgi verebilirsiniz. Bilgi verdiğiniz takdirde arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır. En önemli önceliğimiz müşteri memnuniyetimizdir. Az kullanılmış veya hiç kullanmamış eşyalarınızı değerinde nakit olarak alabiliriz. Geniş servis ağımızla İstanbul’un bütün semtlerinde hizmetinizdeyiz. Görüşleriniz bizim için önemlidir. Bize şikâyet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

İSTANBUL İKİNCİ EL EŞYA ALIM MERKEZİ

İstanbul ikinci el eşya alım merkezi olarak 2006 yılında Ümraniye de başladığımız faaliyetimiz şu anda tüm İstanbul ilçeleri için alım satım hizmeti vermek olarak devam etmekteyiz. tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz. Bize danışmadan eşya satmayınız

EŞYALARIMI NASIL SATACAGIM

  • EŞYALARINIZIN RESMİNİ ÇEKİP WHATSAPP TAN TELEFONUMUZA(0538 591 50 49) NUMARAYA GÖNDERİYORUZ
  • ARKADAŞLARIMIZ EŞYALARINIZI İNCELEYEREK FİYAT TEKLİFİ HAZIRLIYOR
  • SİZİNLE İLETİŞİME GEÇİYORUZ
  • EŞYALARINIZI ADRESİNİZDEN TESLİM ALIYORUZ
  • ANINDA NAKİT OLARAK ÖDEME YAPIYORUZ
  • İSTANBULUN HER YERİNE SERVİSİMİZ VARDIR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonTIKLA HEMEN ARA
× Resim Gönder Fiyat Al