Üsküdar Spot İkinci El Eski Eşya Alanlar
26 Kasım 2015
Zeytinburnu Spot İkinci El Eski Eşya Alanlar
26 Kasım 2015


İstanbul Ümraniye ikinci el eşya alanlar Her türlü ev eşyalarınızı, yatak odası takımlarınızı, oturma gruplarınızı, yemek odalarınızı, beyaz eşyalarınızı, halı ve sehpalarınızı, televizyon ve lcd tvlerinizi, ofis mobilyalarınızı, antika eşyalarınızı, genç odası takımlarınızı, dolap ve bazalarınızı, spor aletlerinizi ve sıfır ambalajında her türlü elektronik eşyalarınızı alıyoruz.

2. El Eşyalarımı Nasıl Satabilirim ?

   Ümraniye Spot Eşya Alan olarak eşyalarınızı değerinden nakit ödeme ile alıyoruz. bize eşyalarınızı resimlerini göndermeniz yeterli ! Size fiyat teklifi veriyoruz eğer anlaşırsak, aynı gün gelip alıyoruz.  Ümraniye Spotçu durumunda bulunan eşyalarınızı ekosisteme kazandırmış oluyorsunuz. Google’de ümraniye ikinci el eşya araması yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Bizi hemen arayarak fiyat almadan karar vermeyiniz.

Ümraniye ikinci el eşya ?

    Ümraniye Sıfır Eşya Hiç kullanmadığınız ambalajında bulunan eşyalarınızın da alımını gerçekleştiriyoruz. Bize ambalajlı mobilya, elektronik tüm ürünlerinizi kolayca satabileceksiniz. İstanbul ikinci el eşya  konusunda bölgenin en iyi firması sarışen spot sizlere hizmet vermektedir.

Ofis ve İşyeri Mobilyalarınızı, Lcd veya Led Tvlerinizi , Antika Eşyalarınızı, İşyeri Malzemelerinizi Bize Satabilirsiniz. Bu Eşyalarınızın Görsellerini Gönderip Hızlı Fiyat Alabilirsiniz.

ikinci el beyaz eşya, mobilya, bilgisayar, yatak odası, yemek odası almakta ikinci el eşya mağazalarıdır.

Lcd tv, oturma grubu, ikinci el gardırop satanlar, spot eşyacılar, eski halı, tv ünitesi alan, sıfır ambalaj eşya alınır.

Ümraniye eski eşya alım, komple ev eşyası, yeni eşya satımı, 2.el kafe lokanta malzemeleriniz alınır.

İkinci el oymalı koltuk takımı, ikinci el çekyat, antika mobilya, taş ofis büro eşyalarıdır.

eski eşya, spot eşya, kullanılmış eşya, 2.el beyaz eşya, lcd tv, led tv, mobilya, oymalı mobilya alınır.

2.el çamaşır makinesi alanlar, bulaşık makinesi, laptop, büro ofis mobilyası, yatak baza alıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir